,  

„Chwaliłem duże zady jak te Patrici Kazadi”- zaśpiewał Peja (posłuchaj)

Kapif

Nie tylko prowadzącej You Can Dance się dostało,komu jeszcze?

DOZWOLONE OD 18 LAT

Peja najwidoczniej nie pomysłu na twórczość. Jak nie nagabywanie do pobicia nastolatka na widowni, to dokuczanie znanym osobom. kto zaszedł za skórę raperowi? Dziewczyny z You Can Dance jakimś cudem nie spodobały się muzykowi o ile można go takim nazwać.

Kinga Rusin nie ma seksapilu a Patricia Kazadi ma wielki zadek.

Ty czego ode mnie chcesz, czym mnie skusisz, przecież nie masz seksapilu jago nie nie ma Kinga Rusin – nawija Peja w jednej ze zwrotek. W kolejnej dorzuca – Chwaliłem duże zady jak te Patrici Kazadi.

No cóż duży zad to ma Kim Kardashian  , Patrici do niej jeszcze daleko. Kinga nie jest seksowna dla Pei? Ale czy Kinga chciała by takiego Peje?

Zgadacie się z raperem?

Zobacz też:Polska modelka prawie nago na wybiegu!

źródło: Fakt.pl

 

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

3 komentarze „Chwaliłem duże zady jak te Patrici Kazadi”- zaśpiewał Peja (posłuchaj)

  • Klaudia

    Naprawdę lubię Rysia 😉 O gustach się nie dyskutuje , a że śpiewa o wszystkim co mu się podoba i nie to… To jego muzyka.. Jak się komuś nie podoba niech tego nie słucha ! oczywiście krytyka jest dla wszystkich.. Ja powiedziałam swoje zdanie. 😉

  • rychupeja

    SIEMA LUDZIE WSZYSTKO NA MOJ KOSZT JESTEM PEDALEM ROBIE LASKE WIŚNIOWEMU I DEKSOWI A TEDE TO MOJ IDOL KOCHAM GOOOOOOOOOOOOOOO

  • Piotrek

    Nie da sie ukryc ze Rysiek ma racje wystarczy przypatrzec sie pani Kazadi, to raczej typ kobiety jaką potocznie określa sie terminem: krowa . Naprawdę SLU mogło pojechać z nią bardziej bo wszyscy widzieli jak zachowywała sie u Wojewódzkiego a później dziwnym trafem tvn zaczął ją promować , dlaczego ? Pewnie trzeba spytać Wojewódzkiego .

You must be logged in to post a comment.