, ,  

Chu..nia z grzybnią – o kim tak powiedziała Sara May?

Drażliwy temat dla blogerki, Eurowizja.

Już niedługo rozpoczną się krajowe eliminacje do Eurowizji. Temat jakże wrażliwy dla niektórych a szczególnie dla Sary May, która co roku ma nadzieję, na zakwalifikowanie się.  Grupa finalistów już jest wybrana a z niej będziemy wybierać tego jedynego, który będzie reprezentował Polskę.

Sara May już upatrzyła sobie jedną z osób na liście, po której ostro pojechała.  Jest nią Ania Gogola, znana między innymi z Mam talent .

Ostatnio najczęściej ludzie pytają mnie o Annę Gogolę, uczestniczkę Mam talent. Dlaczego tak słaba piosenka „Ktoś taki jak ty” awansowała do finału Eurowizji? Dlaczego osoba, która ma mocny i dobry głos nagrała disco-polo i taką „chujnię z grzybnią”? Dlaczego z osoby robiącej wielkie wrażenie na publiczności podczas wykonań choćby hard rockowego utworu AC/DC przemieniła się w nieudolną Shazzę? Dlaczego nagle straciła osobowość, styl i charyzmę? – pisze Sara May. I odpowiada:

Nie można oceniać artystów po tym jak śpiewają covery, bo nie sztuką jest być imitatorem…Sztuką jest mieć własną wizję i wyobraźnię, której Gogoli ewidentnie brakuje. A głos to nie wszystko. To tylko narzędzie. Ty np. możesz mieć najlepsze farby na świecie i pędzel najwyższej jakości , ale jak nie masz nic do powiedzenia i masz pustkę w głowie – to nie stworzysz dzieła.

May zgłosiła się do szwajcarskiej listy Eurowizji, w Polsce do tej pory nie miała szczęścia.


Anna Gogola i jej piosenka, z którą startuje w polskich eliminacjach do Eurowizji


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.