Choroba Paulli jest wymysłem?!

Winna jest też pieniądze niani!

I zdaje się mamy kolejny skandal z udziałem Paulli Ignasiak, która niedawno tak ubolewała nad swoją chorobą.

Paulla kilka tygodni temu mówiła w wywiadach, że ma guzy jelita a komórki jakie zostały zbadane są rakowe. Piosenkarka ma zażywać bardzo silne środki przeciwbólowe, bez których nie może żyć.

Niania, która opiekowała się 4 letnim synkiem Paulli mówi zupełnie co innego. Do tego dodaje, że Paulla nie rozliczyła się z nią za pilnowanie dziecka.

Podczas mojego kilkutygodniowego zamieszkiwania i pracy w domu pani Paulli na warszawskim Ursynowie ona nie uskarżała się na żadne dolegliwości. Gdyby była po jakimś zabiegu chirurgicznym, dałoby się to zauważyć w jej emocjonalnym zachowaniu, a przy jej łóżku czuwałby mąż. Ale pana Rafała Wojtysiaka nigdy nie widziałam w tym domu. Zastanawiam się, czy oni w ogóle są małżeństwem. Raz pani Paulla mówiła, że rocznicę ślubu mają w marcu, raz, że w maju – wyznała Twojemu Imperium niania.

I dodaje – Umowa była niestety „na gębę”, więc nie mogę dochodzić swoich racji przed sądem!

Na przekrętach Paulli o ile są prawdziwe poznał się menadżer gwiazd Maciej Durczak. Wtedy litość na Paullą nie pozostawiła ze strony internautów na mężu Wyszkoni suchej nitki.

Jakie jest teraz Wasze zdanie?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.