,  

Chłopak Dody pozywa Górniak

Będzie walczył o należne mu pieniądze

Błażej Szychowski zanim połączył siły z Dodą, pracował z Edytą Górniak. Tancerz wystąpił w teledysku diwy, za udział który nie został nagrodzony. Edzia szybko pozbyła się Szychowskiego , o wynagrodzeniu zapomniała. Ten zaczął się upominać. A że nie widać zamierzonego skutku, pozywa piosenkarkę.

Z grupą tancerzy przygotowałem dla pani Edyty Górniak sceniczny show. Nie miała zastrzeżeń do naszej pracy, a mimo to nie wypłaciła nam należnej gaży, chociaż sama zgarnęła za występ kilkadziesiąt tysięcy złotych. Próbowałem polubownie odzyskać należne mi pieniądze, ale nie udało się. Trzy razy wysyłałem faktury pod adres podany przez artystkę. Wszystkie jednak wracały z adnotacją, że adresat nieznany. Wysłałem ponaglające maile, ale tylko raz pani Edyta Górniak mi odpisała i to w taki sposób, że nawet mój prawnik nie zrozumiał czy chce ona uregulować zaległość czy też nie. Zachowanie pani Górniak uważam za skandaliczne. Nie szanuje ludzi oraz ich ciężkiej pracy. Nie chciała np. zapłacić tancerzom, którzy wzięli udział w nagraniu jej teledysku. Uznała, że powinien im wystarczyć sam splendor, jaki spłynął na nich ze współpracy z nią – powiedział Twojemu Imperium Błażej.

Prawnik Błażeja twierdzi, że sprawa już jest wygrana.

Umowa została zawarta ustnie, lecz potwierdzona mailami i jest tak samo ważna, jak umowa zawarta na piśmie i potwierdzona podpisami. Każdy sąd uzna roszczenia Błażeja, bo mamy filmowe dowody jego pracy dla Edyty Górniak.

Myślicie, że wygra?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +1 (from 1 vote)

Comments are closed.