,  

Chciała być nauczycielką, została aktorką!

 Danuta Stenka wystąpiła w sesji zdjęciowej z córkami i opowiedziała o swoim życiu!


Danuta Stenka nie co dzień występuje w sesjach zdjęciowych i jeszcze z córkami. W szerokim wywiadzie aktorka opowiedziała o swoich wspomnieniach z domu rodzinnego. Kilka fragmentów:

Piec kaflowy, obok ulubione krzesło mojej mamy, na którym przesiadywał również pradziadek Adam, kiedy do nas przychodził. Mój brat i ja dostawialiśmy sobie małe taboreciki i wieczorami robiliśmy z mamą na drutach. Proszę sobie wyobrazić, że mój brat też. Mama robiła swetry, skarpety, rękawiczki, których zimą każdą liczbę dało się przemoczyć. A my z kolorowych resztek włóczki dziergaliśmy szaliki o dość urozmaiconej linii brzegowej (śmiech). Mama czasem siadała do kołowrotka i przędła wełnę. Lubiłam te chwile. Ciemno na dworze, okna zasypane śniegiem, jedyny w domu ogrzewany pokój i najcieplejsze w tym pokoju miejsce (…)- opowiada Gali.

Danuta Stenka nigdy nie myślała by starać się o rolę w Hollywood a pewnie by mogła, bo aktorstwo to jest to co kocha. Mogła dziś grać w teatrze w Szczecinie ale jej było mało a całe życie zawodowe jest usiane szczęśliwymi przypadkami.

Cały wywiad przeczytacie TUTAJ.

źródło: Gala.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.