Chcesz być gwiazdą reality show?

Ruszyły nagrania nowego programu Viva Polska „Łowy Króla Disco”.

Warszawa, 24 sierpnia 2011: W najbliższą sobotę w klubie Planeta Luna w Leokadiowie koło Puław odbędzie się koncert gwiazdy muzyki disco Tomka Niecika. A już następnego dnia, w niedzielę, w hotelu Izabella w Puławach, ruszy casting do jednego z odcinków nowego show stacji Viva Polska ‐ „Łowy Króla Disco”, który pojawi się na antenie na początku września. Uczestniczka, której dopisze szczęście, będzie miała szansę zdobyć serce Tomka Niecika! Trwa nabór i poszukiwania odważnych dziewczyn, które chcą przeżyć przygodę życia, nie boją się telewizyjnych kamer i są gotowe stawić czoło wyzwaniom.
Dziewczyny! Nie ma na co czekać, bo taka okazja może się długo nie powtórzyć. Jesienią na antenie stacji Viva Polska rusza nowe show! Gospodarzem i głównym bohaterem będzie charyzmatyczny Tomek Niecik, znany z hitów: „Kawalerzy”, „Czarna Inez”, czy „Cztery osiemnastki”. I chyba lepiej nie można podsumować konwencji programu, jak fragmentem tekstu ze wspomnianej piosenki Niecika: „Opowiem wam historię z mego życia, mały epizod wyjdzie dziś z ukrycia…”. Zatem do dzieła!
Po każdym ze swoich koncertów, m.in. 27 sierpnia w klubie Planeta Luna w Leokadiowie koło Puław oraz 3 września w klubie Serano w Gwoździanach koło Częstochowy, Tomek Niecik podczas castingu wybierze tę jedyną, która będzie miała szansę zawalczyć o jego serce w finale programu „Łowy Króla Disco”, którego odcinki emitowane będą od 3 września na antenie Viva Polska. Pamiętajcie, liczy się nie tylko uroda, ale także spryt, inteligencja i urok osobisty!
Najbliższe koncerty i castingi do programu „Łowy Króla Disco” odbędą się:

27 sierpnia – Klub Planeta Luna, Leokadiów k. Puław.Casting do programu ‐28 sierpnia w hotelu Izabella Puławach. Start godzina 11.00.

3 września – Klub Serano, Gwoździany k. Opola i Częstochowy.Casting do programu ‐ 4września w Teatrze Wielkim w Łodzi. Start godz. 11.00.
10 września – Klub Deep Energy Club w Kowalowie Dolnym, przy trasie E77 za Jędrzejowem.Casting do programu ‐ 11 września na Dworcu Głównym w Kielcach. Start godz. 11.00

17 września – Klub Reaktor w Janowie, k. Mińska Mazowieckiego.Casting do programu ‐ 18 września na Dworcu PKP w Mińsku Mazowieckim. Start godz. 11.00.
Premiera programu „Łowy Króla Disco” na antenie Viva Polska 3 września godz. 19:00.
Emisja w każdą sobotę godz. 19:00.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Chcesz być gwiazdą reality show?

You must be logged in to post a comment.