Chce być gwiazdą międzynarodową!

 Kasia Cichopek nie ma szkoły teatralnej i jest jej to wytykane przez złośliwe osoby. Ona jednak chce być wielką gwiazdą.


Kasię poznaliśmy dzięki serialowi M jak Miłość. Prowadzi też Jak Oni śpiewają, chociaż ten ma gorszą oglądalność niż Mam talent. Chyba wolimy patrzeć na normalnych ludzi niż te przejedzone już gwiazdy. Może i Kasi już znudziła się taka praca, w końcu kojarzona jest tylko z serialem lub show. Teraz chce wypłynąć na wielkie wody.

Kasi zależy na aktorstwie. Wciąż pracuje nad swoim warsztatem i chce się dalej rozwijać. Dzisiaj priorytetem są obowiązki związane z jej nową, życiową rolą. Jak każda mama, chce możliwie najwięcej czasu spędzać z dzieckiem( kwestia raczej do dyskusji, bo kto ucieka do pracy po 2 miesiącach od porodu). Jednak już wkrótce zacznie rozważać nowe propozycje i chodzić na castingi. Największym marzeniem Kasi jest rola w filmie fabularnym – zdradza nam menedżerka Tatiana Mindewicz-Puacz.

Macierzyństwo uświadomiło jej , że  jeszcze wiele może osiągnąć w życiu.

Nabrała dystansu do wielu spraw i radzi sobie z najróżniejszymi przeciwnościami losu – tłumaczy jej menedżerka. Kasia ma naprawdę wiele do zaoferowania. Jest ambitna i pracowita. wietnie tańczy. Przez wiele lat uczyła się aktorstwa w ognisku państwa Machulskich.

Pracuje na planie z doskonałymi aktorami, pod okiem zawodowych ekip. Poza tym świetnie zna język angielski, co jest przepustką do współpracy z profesjonalistami nie tylko z Polski. Dlatego niezależnie od tego, czy Kasia będzie się też rozwijać w innym kierunku, czy też nie – nie ma powodu, żeby rezygnowała z aktorstwa. Zwłaszcza że zawsze skromnie podkreśla, że nie zamierza konkurować z dyplomowanymi aktorami. Chce tylko mieć szansę spełniać swoje marzenia i ciężko na to pracuje – wylicza jej zalety Mindewicz-Puacz.

Niezła reklama, czyżby to już poszukiwanie dla Kasi roli życia? Póki co Terientew zapewniła nas, że nie da zginąć Cichopek, w razie czego zawsze ma wyjście awaryjne- Polsat.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.