Chajzer robi karierę za granicą!

 Okazuje się, że w każdym wieku można robić to o czym niektórzy mogą jedynie pomarzyć. W jakim programie występuje Chajzer za granicą?


Zygmunt Chajzer od lat pracuje w reklamie proszku do prania Wizir. Prezenter tak bardzo spodobał się zagranicznemu koncertowi tego środka chemicznego,że zapragnęli go mieć u siebie. I tak jeśli któregoś dnia włączycie stacje zagraniczną i zobaczycie w niej Chajzera to nie będzie sen.

Chajzer już podpisał umowę na kilka lat reklamowania proszku i będzie się pojawiał na terenach wschodnioeuropejskich.

Widziałem swoją reklamę na przykład w wersji węgierskiej i trzeba przyznać, że jest wyjątkowo śmieszna. Dzięki nowej umowie wkrótce zobaczy mnie 150 mln ludzi w całej Europie – cieszy się prezenter. – Ostatnio dzwonił do mnie Janek Kliment znany z „Tańca z gwiazdami” zdziwiony, że widział mnie na wszystkich czeskich stacjach – dodaje Chajzer.

Na samym początku śmiano sie i żartowano z Chajzera, on jednak juz się pzrzywyczaił do tego co robi jak i pozostali, którzy dzis pewnie mu zazdroszczą takiej fuchy.

– Przyzwyczaiłem się do żartów związanych z moim udziałem w reklamach – przyznaje. – Ostatnio na przykład usłyszałem, jak kierowca tira mówił przez CB radio „Jest czysto, jakby Chajzer przejechał”. Odbieram to jako komplement – opowiada pan Zygmunt.

Tego nie znaliśmy 🙂

Zobacz też: Rubik zabrał córeczkę na Sardynię. FOTO
źródło: Fakt.pl


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.