, ,  

CELEBRYTKI W KONTROWERSYJNYM TELEDYSKU DLA DZIECI Z AUTYZMEM !

Fotoszok.pl
Sylwiak Nowak w roli zagubionej kobiety, Marcela Leszczak w roli anioła, Ilona Felicjańska jako uwodzicielka i Agnieszka Orzechowska w roli wyuzdanego diabła.

W takim składzie zrealizowane w weekend zostały zdjęcia do teledysku Gorzkiego z płyty “Inter Arma Caritas”, z której dochody raper w całości przekazuje fundacji Nowa Nadzieja na rzecz terapii dzieci z autyzmem, w ramach organizowanej przez siebie akcji gwiazd “Pomaganie jest trendy”.

W teledysku Marcela Leszczak pokazała również po raz pierwszy swojego narzeczonego Tomasza Kołę, znanego w Poznaniu biznesmena, nazywanego w branży “królem parafiny”, z racji prowadzonej przez siebie firmy, będącej jedną z większych w Europie wytwórnią parafiny.

Teledysk opowiada o związku, w którym kobieta (Sylwia Nowak) wymyśla sobie pretekst, ażeby zakończyć swój związek. W konsekwencji jej partner (Gorzki) , wodzony przez diabła (Agnieszka Orzechowska) ulega wpływom swoich kolegów (Tomasz Koła i Maciej Rybak) i zaczyna beztroskie życie, pełne nierządu i imprez. Uwodzony przez starszą od siebie kobietę (Ilona Felicjańska), zarabia pieniądze, które wydaje później na luksusowe życie.
Nad bohaterem czuwa jednak anioł (Marcela Leszczak), który za wszelką cenę stara się go przyciągnąć do kobiety, która po rozstaniu zrozumiała, że go kocha i nie może bez niego żyć.

Utwór “Spróbuj choć raz, zaufać miłości” z gościnnym udziałem Sylvii i RobGitarnika dostępny jest do odsłuchania w sieci:
Premiera teledysku nastąpi w przeciągu najbliższych dwóch tygodni.

Płytę promować będzie również teledysk do zawartego na niej utworu “HIT Rappers” z gościnnym udziałem amerykańskich gwiazd, takich jak: Snoop Dogg, Kurtis Blow, Dilated Peoples, PMD czy Curtis Young (syn Dr.Dre).Wersji audio, tego utworu posłuchać można pod niniejszym linkiem:

Osoby chcące wesprzeć fundację, płytę z zawartością m.in. powyższych utworów kupić mogą tutaj: www.sklep.nowanadzieja.com.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +1 (from 1 vote)

Comments are closed.