,  

Celebryta atakuje Maję Sablewską

„za swoje „zasługi” dla artystów, co najwyżej jedną ale konkretną „kopniaka roku”

Norbert Żyła, muzyk i prezenter Lookr.tv znany głównie z obsmarowywania na blogu rodzimych gwiazdeczek i twierdzenia że Mrozu jest gejem, tym razem dobrał się do Mai Sablewskiej, twierdząc że ta lansuje się na swoich celebrytach, łamiąc im kariery. Ale to nie wszystko. Przeczytajcie poniższy tekst

Byłem niedawno na gali jednego z serwisów plotkarskich i muszę napisać, że było to jak na razie najbardziej żałosne wydarzenie tego roku, nie mogłem patrzeć na gwiazdy które pięć minut temu żaliły się jak to serwisy plotkarskie ich krzywdzą a teraz wyginają się na różne strony pozując paparazzi robiącym im zdjęcia. TO ŻAŁOSNE, jeżeli jesteś osobom publiczną musisz się liczyć z zainteresowaniem mediów, jeżeli chodzisz na takie pseudo gówniane gale, musisz się liczyć że najpierw z radością cię przyjmą, a później z nie mniejszą radością obsmarują. Ale taka ich rola… Każdy ma prawo pisać to co mu się podoba, na tym polega wolność słowa.

Na tej gali właśnie nastąpiło również największe zeszmacenie się medialne roku. Tak dobrze myślicie, Maja Sablewska na którą dosłownie rzucili się reporterzy, robiąc jej zdjęcia i pozostawiając daleko w tyle za blaskiem fleszy jej nowych podopiecznych, którym to kolejnym pragnie za wszelka cenę złamać karierę lansując się ich kosztem. W końcu „menadżer roku” musi mieć jakiś podopiecznych prawda? Moim skromnym zdaniem Maja nie powinna dostać żadnej nagrody za swoje „zasługi” dla artystów, co najwyżej jedną ale konkretną „kopniaka roku” aby wreszcie wzięła swój tyłek do pracy i komuś wreszcie pomogła skoro ma aż takie, choć jak dla mnie wątpliwe kontakty. I jeszczę jedno, niedawno w serwisie wiadomości24 pojawiła się plotka że mam być podopiecznym Maji, owszem rozmawialiśmy ale na tym koniec[pisownia oryginalna] – napisał Norbert na swoim blogu.

Zgadzacie się z nim?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Celebryta atakuje Maję Sablewską

You must be logged in to post a comment.