, , , ,  

Celebryci lansują się na salonach BMW

 Inchcape Motor uroczyście otworzył największy salon BMW w Polsce. Na otwarciu pojawili się Cezary Pazura z żoną Edytą, Norbi, Marzena Rogalska czy Maciej Kurzajewski a także inni celebryci.


Największy i najnowocześniejszy salon BMW w Polsce został 22 października uroczyście otwarty przez firmę Inchcape Motor. Wydarzeniu towarzyszyła premiera czterech nowych modeli samochodów – BMW X1, BMW X5M i X6M oraz BMW 5 Grand Turismo, które dostępne są w sprzedaży w Europie od 24 października. Wieczór poprowadzili Marzena Rogalska i Maciej Kurzajewski, z koncertem wystąpił Marek Kościkiewicz, a wystawę fotografii „Męskie Portrety” zaprezentowała Lidia Popiel. Otwarcie zgromadziło ponad 500 gości, wśród których znaleźli się między innymi Cezary Pazura z żoną, Piotr Machalica, Cezary ak i Norbi z żoną.

Salon mieści się w Warszawie, przy al. Prymasa Tysiąclecia 64. Należy do międzynarodowego koncernu Inchcape Motor – znanego gracza na światowym rynku motoryzacyjnym, który działa w 26 krajach, w 15 jest liderem pod względem sprzedaży samochodów różnych marek, a na tle konkurencji wyróżnia się jakością obsługi Klienta. W Polsce firma Inchcape Motor jest partnerem BMW i MINI, działa od 2004 roku, prowadząc salony w Warszawie oraz Wrocławiu i właśnie teraz otworzyła największy salon BMW w naszym kraju. Podczas uroczystego otwarcia miały miejsce premiery 4 nowych modeli BMW – X1, X5M, X6M, zaprezentowany został również zupełnie nowatorski koncept – BMW 5GT, czyli wyjątkowe połączenie limuzyny, kombi i SUVa (opisy premierowych modeli w oddzielnych informacjach prasowych).

Nowy salon to prawie 3000 m2 ekspozycji. Inwestycję rozpoczęto późną jesienią ub. roku. Na działce o powierzchni blisko 8000 m2 powstał dwupoziomowy budynek, przestronny, wygodny i nowocześnie zaaranżowany. Klient może w nim wybierać zarówno samochody nowe, używane jak i motocykle, na miejscu jest pełna paleta usług finansowania zakupu oraz hala serwisowa. Co istotne ekspozycja aut używanych jest zorganizowana na takich samych zasadach jak modeli nowych – oznacza to, że wewnątrz salonu znajduje się przestronna i komfortowa dla Klientów część przeznaczona dla używanych BMW. Dla miłośników elegancji w mniejszej formie proponowana jest należąca do BMW marka MINI, te lifestylowe samochody są nabycia i obejrzenia także w nowym salonie.

Również serwis jest imponujący. Na powierzchni ponad 750 m2 w hali serwisowej pracuje 12 podnośników. Parking zewnętrzny został przewidziany na 130 miejsc. Przy czym nie chodzi tylko o nowoczesność i wielkość ekspozycji, ale też o funkcjonalność i wygodę dla Klienta. W salonie znajduje się kafeteria, szatnia dla motocyklistów i specjalny program umożliwiający śledzenie postępu prac nad serwisowanym autem. Na monitorach umieszczonych w kafeterii klienci oczekujący na swój samochód mogą na bieżąco sprawdzać stan naprawy.

Inchcape Motor to największy, niezależny koncern motoryzacyjny. Na świecie sprzedaje 1 samochód co 2 minuty. Działa w 26 krajach, reprezentując 18 marek samochodowych. W skali globalnej prowadzi prawie 250 salonów. Firma wywodzi się z Wielkiej Brytanii, ma ponad 160 lat historii.

Zapraszamy do salonu, może znajdziecie coś dla siebie.


imedia PR

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.