, ,  

Celebryci chcą Najmana (Rutowicz, Świerczewski, Nastula…)

Wszyscy chcą zobaczyć Najmana na ringu.

Na temat kontuzji Marcina Najmana, a przede wszystkim jego walki zapowiedzianej na 19.11 w Kaliszu z ostatnim polskim medalistą olimpijskim Wojciechem Bartnikiem mówią już wszyscy.

 

Na ten temat wypowiedział się już Paweł Nastula, a także sam Bartnik wydał własne oświadczenie, w którym zapewnia, że nie dotknie jego nogi, bagatelizując kontuzję , która jego zdaniem jest przez dwa tygodnie możliwa do uzdrowienia.

 

W sprawie tej zabrał głos również piłkarz , przyjaciel Bartnika Piotr Świerczewski, który pierwotnie miał na kaliskiej gali “Fight Night” walczyć z Najmanem.

 

“żałuję, że odmówiłem tej walki, obserwując walkę Najmana z Saletą, jestem pewien, że bym ją wygrał. Jeśli Najman sam robi sobie krzywdę kopiąc, to jakiej kontuzji musiałby się nabawić przyjmując cios nożny ode mnie. W końcu co jak co , ale nogi przez tyle lat zdążyłem wyćwiczyć solidnie” – ironizuje piłkarz w rozmowie z Afera.TV.

 

“uważam, że niesłusznie ludzie krytykują Marcina, bo ma on serce do walki, dostałam zaproszenie na jego pojedynek w Kaliszu i pojawię się na tej gali, bo wierzę, że Marcin weźmie w niej udział” – wyznaje celebrytka Jolanta Rutowicz

 

Nie wiem czy Marcin podejmie ten pojedynek, bo już jestem zmieszany całą sytuacją, wiem jedno, że ja na tej gali się pojawię i stanę w ringu. Mam nadzieję, że na przeciwko nie zastanę pustego narożnika” oświadcza Wojciech Bartnik

 

Skontaktowaliśmy się również z wiceprezesem federacji AMW, organizatorem gali “Fight Night” w Kaliszu 19.11 Krzysztofem “Gorzkim” Gorzkiewiczem:

 

Nie mam pojęcia co się dzieje i mam nadzieje, że wszystko się wyjaśni na niedzielnej konferencji prasowej, na której obaj zawodnicy zapewnili, że pojawią się i zresztą obliguje ich do tego nasza umowa. Wiem, że Marcin w tej sprawie rozmawiał z Mariuszem Ziętkiem i Marcin wcale nie wycofał się z pojedynku. Ja również do tej pory o tym jakoby walka miała się nie odbyć dowiaduje się tylko z mediów i od ludzi, którzy nieustannie do mnie dzwonią i zadają mi pytania, które są dla mnie dziwne, bo według mojej wiedzy walka się odbędzie, bynajmniej jako organizatorzy ja lub Mariusz powinniśmy być w innym przypadku powiadomieni. Nie wiem na ile kontuzja Marcina jest poważna, wiem tylko, że nie jest to złamanie, stąd też mam nadzieję, że nic nas w ostatniej chwili nie zaskoczy. Walką wieczoru jest co prawda i tak walka o tytuł mistrza świata Mariusza Ziętka ze Steeve Valente, jednak pojedynek Najmana z Bartnikiem, jest dla nas jako organizatorów tak samo ważny. Wcześniej pojawiały się w mediach informacje, jakoby miała się nie odbyć walka Zuli Walkowiak z powodu wypadku, tymczasem jest ona w klubie i intensywnie trenuje pod okiem trenera Ludwika Denderysa (trener Przemka Salety) oraz Mariusza Ziętka, dlatego nie interesuje mnie co piszą media, interesuje mnie to jakie informacje mamy od zawodników, a tu nie otrzymaliśmy, żadnej informacji o odwołaniu walki” –wyjaśnia Krzysztof Gorzkiewicz współorganizator gali “Fight Night” w Kaliszu.

 

Wygląda na to, że bez względu na to co zrobi Najman , Bartnik wyjdzie 19.11 do ringu, w najgorszym wypadku będzie zmuszony stoczyć walkę z cieniem.

Ostateczne rozwiązanie sytuacji zapadnie jak z tego wynika jednak w niedzielę, na konferencji prasowej, która odbędzie się w kaliskiej galerii “Tęcza” o godzinie 15.00

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.