CBS Reality przedstawia serial z wytwórni Jennifer Lopez:, „Miami na holu

Fotoszok.pl
Już w sierpniu CBS Reality zaprasza na wyprodukowany przez samą Jennifer Lopez program „Miami na holu”.

Program odsłoni fascynujące kulisy prozaicznego z pozoru zajęcia, jakim jest odholowywanie samochodów. Serial będzie można oglądać od 11 sierpnia, od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 i 20:30.

„Miami na holu” to serial prezentujący codzienne perypetie rodzinnego przedsiębiorstwa Tremont Towing. Firma działa na terenie South Beach w Miami na Florydzie. To miejsce popularne wśród turystów, każdego roku odwiedza je ponad 8 milionów ludzi. Miasto nie ma aż tylu miejsc parkingowych, by każdy mógł bez problemów zaparkować samochód.

I tu wkracza do akcji firma Tremont Towing. W życiu codziennym ekipa „Miami na holu” to rodzina, jednak w godzinach pracy liczy się zysk. W serialu znajdziemy zaskakujące konfrontacje oraz sytuacje, które trudno przewidzieć – zarówno te zabawne, jak i niebezpieczne – w Miami nie ma dwóch takich samych dni i nigdy nie jest nudno.

Pomysł na program powstał w głowie Simona Fieldsa z Nuyorican Productions, firmy producenckiej należącej do Jennifer Lopez, po tym jak ekipa Tremont odholowała jego samochód. Pomyślał, że jeśli jemu się to przytrafiło, to na pewno przytrafia się także wielu innym – i miał rację. W Miami codziennie odholowywanych jest mnóstwo samochodów, a z każdym z nich wiąże się jakaś historia… widzowie mogą je wszystkie poznać oglądając „Miami na holu” na CBS Reality!

 

Na rundkę po mieście z serialem „Miami na holu” zaprasza kanał CBS Reality od 11 sierpnia, od poniedziałku do piątku

o 20:00 i 20:30. We wrześniu kontynuacja serialu.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.