, ,  

Candy Girl nadal jest z Lubertem!

Nikt im nie przeszkodzi a jeśli to…Była dziewczyna Tomka Luberta i menadżerka zespołu Justyna Tomańska, nie potrafi się pogodzić z faktem, że jej były już chłopak spotyka się z Barbarą Hetmańską, zwaną Candy Girl. Chociaż sama jest obecnie dziewczyną lidera zespołu i jest w dość zaawansowanej ciąży, próbowała parę rozdzielić co udało jej się na chwilę. O swoim sukcesie napisała na Facebooku.

Szczęśliwa, bo i mój przyjaciel zmądrzał. Cudowny dzień pełen świetnych newsów – napisała na swoim profilu.

Basia , która otrzymywała obraźliwe sms-y z telefonu Tomka a co było sprawką Justyny, wyjechała na jakiś czas do Chin. Gdy wróciła sprawy wzięła w swoje ręce, dogadała się z Lubertem i znowu co obwieściła na swoim profilu portalu społecznościowego.

A jednak! Miłość zwycięża wszystko! Żadna niestabilna emocjonalnie pinda się mnie nie pozbędzie!!! Więc jeśli ktokolwiek będzie wtrącał się w wasz związek, dajcie im znać. Już ja się tym kimś zajmę – poinformowała.

Para dziś się spotyka, jednak ich znajomi donoszą, że Justyna tak łatwo nie odpuści, znowu będzie próbowała skłócić Tomka i Basię.

Baśka bardzo dobrze wie, że ona ciągle coś do niego czuje! – zdradza jej przyjaciółka w rozmowie z Takie jest życie. Kiedy zaczęła się spotykać z Tomkiem,jeszcze mieszkał z Justyną. Robiła Baśce straszne jazdy, kiedy musiała się już wyprowadzić! O matko, co Baśka miała z tą kobietą! Justyna to taka kobieta , że nie macie pojęcia. Ja nie wiem, dlaczego Tomek tego nie widzi. Jeśli Justyna będzie chciała znów zaszkodzić jej i Tomkowi, Baśka się tym zajmie!

Jeśli historia jest prawdziwa, to tylko współczuć nowemu partnerowi Justyny , może dziecko ją odmieni kiedy przyjdzie na świat.

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.