,  

Córka Kozidrak już po ślubie

 Wielka tajemnica Beaty Kozidrak w końcu ujrzała światło dzienne. Jakiś czas temu Kasia Pietras córka wokalistki Bajmu wzięła ślub.


Wybrankiem Kasi jest jej wieloletni partner Kamil Wyziński.

Tak to prawda, ale nie chcę zdradzać szczegółów bo to moja prywatna sprawa – powiedziała nam córka znanej wokalistki Beaty Kozidrak. – A za gratulacje bardzo dziękuję – dodała z radością.

lub odbył się w Lublinie 7 listopada w Urzędzie Stanu Cywilnego. Ceremonia była bardzo skromna po to by nikt się nie dowiedział o niej. Patrząc na to , że rodzice pochodzą z bardzo bogatej rodziny, każdy chyba liczył na wystawne weselisko. Wszak można było zrobić je za granicą chociażby w Hiszpanii, gdzie mają swoją posiadłość Kozidrak z mężem.

Uroczystość weselna była przygotowana na 25 osób i odbyła się w restauracji w podlubelskich Zęborzycach Dolnych.

Owszem, byłem na uroczystości, ale tylko tyle i aż tyle, mogę powiedzieć – potwierdził w rozmowie zRewią Jarosław Kozidrak, brat Beaty.

Jak się jest szybkim i ma się oczy nie tylko z przodu, ale i dookoła głowy to czasem udaje się dochować tajemnicy, nawet tej dotyczącej ślubu córki Beaty Kozidrak – podsumowała dumnie Kasia Pietras.

Osoby, które nie zostały zaproszenia na ślub cywilny mogą zapewne liczyć na ślub kościelny, który ma się odbyć w lipcu przyszłego roku. Wesele ma być bardzo wystawne.

Taki szybki i cichy ślub cywilny? czy może Kasia jest w ciąży?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.