Były Herbuś w YCD ! (video)

 A jurorzy udawali, że go nie znają.


Tomasz Brański ma 29 lat, mieszka w Warszawie, był z związki z Edytą Herbuś. Ma swoją szkołę tańca pod Warszawą, bywa na salonach i jest zawodowym tancerzem. Jak się to ma do tych młodych ludzi amatorów w You Can Dance? Podobnie jak uczestnictwo Nataszy Urbańskiej w Tańcu z gwiazdami. Albo jeszcze gorzej.

Tak czy owak, Tomasz Barański zgłosił się na casting do You Cand Dance, dostał bilet do TelAwiwu . Podczas występu wszyscy udawali, że się nie znają.

Jesteś maszyną do tańczenia – ocenił Michał Piróg. Warto zjeździć całą Polskę dla takich ludzi jak ty! – dodał Egurrola. Jedynie Mucha z uśmiechem przemilczała występ Barańskiego.

I mamy wrażenie, że facet będzie w finale! Zawodowiec w programie dla amatorów. Podoba się Wam?

{htmlfix}<object width="480" height="396" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.plejada.pl/_d/flash/161962,player_loader.swf"> <param name="movie" value="http://www.plejada.pl/_d/flash/161962,player_loader.swf" /><param name="flashvars" value="src_url=http://youcandance.plejada.pl/31163,wideo,,161962,eksnarzeczony_herbus_w_you_can_dance_wideo,newsdetal.html" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowFullScreen" value="true" /><param name="allowScriptAccess" value="always" /></object>{/htmlfix}

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.