Były Herbuś nie daje rady w Tel Avivie! (video)

 Tomasz Barański, zawodowy tancerz, były facet Edyty Herbuś , znajomy Agustina Egurroli, dostał się do programu You Can Dance. Barański pojechał na warsztaty do Tel Aviv, jak sobie radzi?


Nie jest łatwo amatorom , powinno być łatwiej zawodowcom. Ale widać i ich można złamać albo tacy z nich zawodowcy. Warsztaty You Can Dance pod okiem znakomitych choreografów, maja za zadanie przede wszystkim wyeliminować tych najsłabszych fizycznie i psychicznie a przy okazji czegoś nauczyć.

Tomasz Barański już słabnie, czy odpadnie? Mamy też wrażenie, że Barański nie zna angielskiego i nie rozumie co do niego mówi choreograf Brian Van Der Kust.

Zobaczcie na filmie.

{htmlfix}<object width="480" height="396" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.plejada.pl/_d/flash/163879,player_loader.swf"> <param name="movie" value="http://www.plejada.pl/_d/flash/163879,player_loader.swf" /><param name="flashvars" value="src_url=http://youcandance.plejada.pl/47,12957,1,ycd_5_-_exclusive_bartek_i_tomek_na_warsztach_w_tel_avivie,1,wideo.html" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowFullScreen" value="true" /><param name="allowScriptAccess" value="always" /></object>{/htmlfix}

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.