,  

Były mąż Skrzyneckiej rozważa pozwanie byłej żony

Za pomówienia

Katarzyna Skrzynecka kilka dni temu w jednym z wywiadów powiedziała, że będąc żona Zbigniewa Urbańskiego była zdradzana. Takiej zniewagi nie może znieść Urbański, który rozważa pozwać swoją byłą żonę za zniesławienie.

To bzdury! – zapewnia stanowczo w dzisiejszym Fakcie. Według Kasi moje kontakty z innymi kobietami to zdrada, a w jej przypadku jej kontakty z mężczyznami nazywa już tylko przyjaźnią.

Zastanawiam się, czy nie pójść do sądu, bo to są zwykłe pomówienia i to chyba jedyne wyjście z tej sytuacji. Mam inną historię naszego życia. Jeśli twierdzi, że ją zdradzałem, to szkoda, że nie powiedziała tego w sądzie na rozprawie rozwodowej, bo przecież dostałaby rozwód z mojej winy. Ale wtedy siedziała cicho, zastanawiające, prawda?

Widać, że ona się promuje teraz na mnie. Nie ma już chyba pomysłu na siebie. Szkoda, że nie pamięta już, jak sama się zachowywała. Ale to cała Kasia. Przed rozwodem sobie wszystko wyjaśniliśmy i obiecaliśmy sobie, że nie będziemy już do tego wracać. Nie będę wchodził w szczegóły, bo to nie w moim stylu. Więc jej zachowanie jest przykre, ale to normalne w jej przypadku. Kto nie jest z nią, jest przeciwko niej.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.