,  

„Była z niej dobra niańka”- Kukulska o Sablewskiej

Z menadżerką nie kontaktuje sie od dawna.

Maja Sablewska jako nastoletnia dziewczyna pilnowała syna Natali Kukulskiej. To dzięki piosenkarce, Maja poznała wielu ludzi z show-biznesu. To dzięki tej znajomości dostała później propozycje pracy w Universal Music. Kiedy Sablewska przyjęła propozycję pracy jej stosunki z Natalią się popsuły.

Maja będąc  jurorką w X-Faktor , żaliła się, że Kukulska widziała w niej tylko pomoc domową. Nie chciała też pomóc Mai, kiedy ta szukała gwiazdy do domu jurorów w X-Factor.

Natalia  postanowiła sprostować pomówienia. Piosenkarka udzieliła obszernego wywiadu w Gali, gdzie mówi, że wspierała Maję, a ich drogi się rozeszły z braku czasu.

Odmówiłam wzięcia udziału w tzw. domu jurora. Miałam wtedy inne zobowiązania zawodowe, poza tym z Mają nie mam bliskiego kontaktu od dawna. Jeśli miałybyśmy znów coś razem robić, wolałabym najpierw odnowić znajomość na płaszczyźnie ludzkiej, a nie medialnej. Znam Maję z bardzo dobrej strony, znam jej pozytywne cechy. Była bardzo dobrą niańką i utalentowaną. Robiła fantastyczne zdjęcia, miała również mnóstwo pomysłów, jako osoba z mojego fanklubu, też. Byłam tą, która Maję dopingowała. Ona doskonale o tym wie. Kiedy Katarzyna Kanclerz zaprosiła ją do pracy w Universal, mówiłam: Idź, bo to fantastyczna szansa. Maja nie za bardzo chciała tam iść. Było jej dobrze z nami, a nam z nią. Chciała działać w moim fanklubie, pomagała mojemu menadżerowi. Potem utrzymywałyśmy bliski kontakt, który rozszedł się po kościach, bo obie byłyśmy zapracowane. Cieszę się, że odnosi sukcesy, choć mam wrażenie, że jest już inną osobą niż tą, którą znałam, ale każdy się rozwija. Jeśli komuś się wydaje, że ona nie jest na właściwym miejscu, nie może mieć pretensji do Mai, tylko do mediów, bo to media ją wykreowały, zrobiły z niej gwiazdę – powiedziała w wywiadzie dla Gali Natalia.

Która mówi prawdę?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.