,  

Buzek zostawił żonę!

ImageTa plotka chyba będzie sensacją, Jerzy Buzek były premier Polski, przewodniczący Parlamentu Europejskiego w wieku 70 lat zostawił swoją żonę 75 letnią Ludgardę!


Warszawa i Bruksela wrze od plotek. Super Express nie wierzył w nią dlatego postanowił sam sprawdzić o co chodzi.

Jerzy Buzek się rozwiódł. Ale zachował się na poziomie i media nie miały powodu się tym zajmować. Nie wszystkim to wychodz
i – zdradził w rozmowie z SE dr Janusz Kochanowski.

W małżeństwie Państwa Buzków od lat źle się działo. Krążyły plotki ale nie było tak głośno jak teraz.

Słyszałem, że nie układało się mu w małżeństwie, a premier miał kogoś. Buzkowie żyli w separacji od bardzo długiego czasu. Jeśli faktycznie ostatecznie klamka zapadła, Jerzy Buzek powinien się do tego przyznać – mówi  jeden z polskich eurodeputowanych.

Według doniesień mediów, zwrotnym momentem w życiu prywatnym obecnego szefa Parlamentu Europejskiego było objęcie przez niego teki premiera w 1997 roku. Pełniąc funkcję szefa rządu (1997-2001), miał on zawrzeć bliską znajomość z Teresą Kamińską (54 l.), szefową zespołu swoich doradców – spekuluje tabloid.

Kamińska podobno została partnerką Buzka. ona Buzka wg Rzeczpospolitej w 2001 roku miała już złożyć pozew o rozwód. Helena Macha, siostra Buzka o rozwodzie jednak nic nie wie, chociaż ma częsty kontakt z bratem.

Ludgarda Buzek też milczy jak zaklęta – To jest absolutna nieprawda, ale nie mam ochoty rozmawiać na temat mojego małżeństwa – powiedziała.

Za to sąsiedzi wiedzą najlepiej: – Panie, oni już nie są razem – mówi Super Expressowi  jeden z sąsiadów Ludgardy Buzek.

Jerzy Buzek w Polsce przebywa najczęściej na Pomorzu gdzie mieszka Teresa Kamińska. Premier unika mediów.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.