,  

Butik z sercem powstanie w Galerii Mokotów!

Czy zobowiązanie do dobrych uczynków jest gdziekolwiek premiowane? W Galerii Mokotów od poniedziałku, 17 grudnia, rozpoczyna swoją działalność Butik z Sercem, w którym nie musimy przejmować się rosnącymi kursami walut. Każdy drobny upominek w postaci słodyczy, pierników, ozdób świątecznych i innych niespodzianek będzie miał swoją niezwykłą cenę – dobry uczynek. Świąteczny terminarz Galerii Mokotów zapełnili też międzynarodowi goście – swoje wizyty w centrum zapowiedzieli bowiem amerykański Santa Claus, Sinterklaas z Holandii, Dziadek Mróz z Rosji i jedyna w tym gronie kobieta – czarodziejka Befana z Włoch.

 

Inauguracja Butiku z Sercem będzie miała miejsce w poniedziałek, 17 grudnia, od godziny 10.00. Będzie to pierwszy sklep, gdzie na półkach zobaczymy słodycze, pierniki, choinkowe ozdoby świąteczne, a zamiast cen pojawią się propozycje dobrych uczynków, które będziemy musieli spełnić, aby wybrany przez siebie upominek otrzymać. Sklep zlokalizowany będzie w samym sercu Galerii Mokotów – przy fontannie. Ten pilotażowy projekt potrwa do niedzieli, 23 grudnia, do godziny 23.00. W Butiku z sercem swoje „zakupy” będą mogli zrobić posiadacze Karty Stałego Klienta Galerii Mokotów.

W przedświątecznym tygodniu nie zabraknie także atrakcji dla dzieci. 20 i 21 grudnia w strefie zabaw dla dzieci, na pierwszym poziomie centrum, będzie można posłuchać świątecznych bajek. W sobotę, 22 grudnia, zlot w Galerii Mokotów zapowiedziało aż 4 światowej sławy Mikołajów. Tę zagraniczną reprezentację będzie podejmował nasz rodzimy Święty Mikołaj. Również w sobotę na terenie Galerii Mokotów zaplanowana jest wystawa rzeźb lodowych. W przeddzień Wigilii Galeria Mokotów zaprasza swoich klientów na wspólne kolędowanie i zdobienie pierników.

 

Udogodnienia dla klientów w okresie przedświątecznym:

Poza przygotowanymi atrakcjami, Galeria Mokotów wprowadziła udogodnienia dla swoich klientów. W tygodniu przedświątecznym centrum będzie otwarte godzinę dłużej tzn. do godziny 23.00. W tym samym czasie wszyscy, którzy posiadają Kartę Stałego Klienta będą mogli parkować bezpłatnie, niezależnie od czasu postoju. Aby skorzystać z tej promocji klient będzie musiał walidować bilet w Punkcie Informacyjnym lub POK parkingu, okazując bilet wjazdowy i Kartę Stałego Klienta.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.