, ,  

Bunt w Tylko nas dwoje!

 Uczestnicy Tylko nas dwoje nie chcą konkurować z profesjonalistką Pauliną Sykut. Twierdzą, że nie mają z nią szans. Co na to producenci programu?


Profesjonalizm pogodynki Polsatu w śpiewaniu Pauliny Sykut dał się znać wszystkim uczestnikom Tylko nas dwoje. Między nimi powstał bunt . Nie chcą konkurować z kimś , kto już w śpiewaniu ma swoje sukcesy. Wiele razy występowała na scenie , nagrała kilka piosenek i brała udział w Idolu. W programie miały wziąć udział zawodowcy a ich partnerami miały być gwiazdy, ale te które nie mają nic wspólnego ze śpiewaniem.

To nie jest sprawiedliwe, że inni muszą konkurować z profesjonalistką -skarżył się w rozmowie z Faktem jeden z uczestników show.

Producenci programu jednak na żale zawiedzionych gwiazd są głusi. Sam Komarenko twierdzi, że Paulina śpiewa pięknie ale nie jest zawodową piosenkarką, więc jest amatorką.

 – Paulina po prostu dobrze śpiewa ale nie jest profesjonalistką. eby być profesjonalistką trzeba występować na scenie albo uprawiać to zawodowo. A Ona nie robi tego zawodowo. Jest pogodynką i nie śpiewa na co dzień. A wszystko co nie jest zawodowe jest amatorskie – powiedział "Faktowi". – Ci co tak mówią może mają w sobie zbyt dużo zazdrości i zbyt zależy im na wygranej – dodał.

Spodziewaliście się innej odpowiedzi?

Czytaj też: Janachowska: Chcę mieć dziecko!
źródło : Fakt.pl


Ag.Mazur

Kapif

vipnews.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.