,  

Bukmacherzy nie dają szans Grocholi!

 11. edycja „Tańca z Gwiazdami” zbliża się do wielkiego finału. W niedzielnym odcinku wystąpią już tylko trzy pary, z których jedna będzie musiała rozstać się z programem. Bukmacherzy firmy Star-Typ Sport (STS) są już niemal pewni, że z TzG pożegna się pisarka Katarzyna Grochola i jej taneczny partner Jan Kliment.


Po zwycięstwo w 11. edycji „Tańca z Gwiazdami” pewnie kroczą aktorki Julia Kamińska oraz Katarzyna Glinka. Mało kto bowiem wierzy, że któraś z tych uczestniczek odpadnie w niedzielę 30 maja. Przez cały program to właśnie Kamińska i Glinka zdobywały najwięcej punktów od jurorów oraz telewidzów. 13 czerwca to najprawdopodobniej właśnie między nimi rozstrzygnie się walka o kryształową kulę i luksusowego Mercedesa klasy E.

Analitycy firmy STS również są zdania, że w finale wystąpią te dwie pary, a w najbliższą niedzielę odpadnie Katarzyna Grochola oraz Jan Kliment. Kurs na to, że Grochola pożegna się z programem wynosi tylko 1.18, a to oznacza, niemal stuprocentową pewność bukmacherów, że pisarka odpadnie.

Z kolei pojedynek Kamińskiej z Glinką, zdaniem specjalistów STS, zakończy się wygraniem odcinka przez serialową „Brzydulę” (kurs 1.70). Bukmacherzy są również zdania, że gwiazda serialu TVN otrzyma więcej głosów od widzów. Wśród typów na większą ilość punktów od jurorów nie ma natomiast faworytki. Szanse obu uczestniczek są oceniane tak samo.


                                       
Postawione 100 złotychKto odpadnie 30.05 w TzG                Kto zwycięży 30.05 w TzGKatarzyna Grochola – 103.50 zł         Katarzyna Grochola -880.20 zł

Julia Kamińska –        880.20 zł         Julia Kamińska –       149.40 zł

Katarzyna Glinka –     880.20 zł         Katarzyna Glinka –    198 zł

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.