,  

Budzyńska chciała wykraść ciało Violetty Villas!

Poszła do prosektorium i krzyczała, by wydano jej ciało artystki.

Violetta Villas umarła ponad tydzień temu w warunkach urągających człowieczeństwu. Diwa od lat była pod opieką Elżbiety Budzyńskiej, której zaufała rodzina a która jak się okazuje kiedyś była karana za obrabowanie starszego człowieka!

Budzyńska nie mogła się pogodzić, że nie może sama pochować artystki. Prokuratura zdecydowała, że to syn otrzyma ciało matki i pochowa ja tam, gdzie będzie uważał. Z takim faktem nie mogła się pogodzić kobieta. Poszła do prosektorium i chciała wymusić wydanie jej ciała Villas.

– Proszę wydać mi ciało Violetty! – krzyczała Budzyńska
Na szczęście tym razem, każdy wiedział komu ciało może być wydane.

Prokurator rejonowy w Kłodzku podjął decyzję, aby ciało zmarłej Violetty Villas przekazać jej najbliższej rodzinie, czyli synowi – powiedziała Super Expressowi Ewa Ścierzyńska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Świdnicy.

Makabryczna sytuacja. Odetchnęłam z ulgą dopiero wtedy, kiedy Krzysztof zadzwonił do mnie i powiedział, że wraca z ciałem mamy do Warszawy – mówi synowa Małgorzata i dodaje: – Elżbieta Budzyńska przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie w naszym życiu, szkoda tylko, że spowodowała to dopiero śmierć Violetty…
Póki ciało Divy nie spocznie w grobie może zdarzyć się wiele. Myślicie, że Budzyńska może jeszcze namieszać? Choćby na cmentarzu?
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.