Brzydula kontuzjowana!

 Uczestnictwo Julki Kamińskiej w dalszych odcinkach Tańca z gwiazdami pod znakiem zapytania!


Julia Kamińska doznała kontuzji w kostce podobnie jak Artur Barciś, który zrezygnował z show. Kontuzja aktorki jest na tyle poważna, że branie udziału w TzG w show stanęło pod znakiem zapytania!

Już za 3 dni kolejny odcinek Tańców z gwiazdami a Julka nawet nie zaczęła treningów!

– Noga Julii jest poważnie przeciążona – mówi nam agentka Julia Kamińskiej. – Już w ostatnim odcinku Julka musiała tańczyć w płaskim obuwiu. Teraz jest pod opieką lekarza i wspólnie podejmą decyzję, czy dalszy udział w programie nie zagraża jej zdrowiu – dodaje.

Julia bardzo poważnie podchodzi do tego co robi i daje z siebie wszystko by wypaść jak najlepiej,zamiast na sali treningowej chodziła na rehabilitację, gdzie lekarze robili co w ich mocy by aktorka poczuła ulgę, ból jednak nie znikał. Zawzięta Julka w końcu w środę pojawiła się na sali show i zaczęła próbować tańczyć.

Julia próbowała trenować, ale nie ukrywam, że wciąż czuje dokuczliwy ból – mówi nam jej menedżerka.
 
Jeśli lekarze zabronią Julce dalszego uczestnictwa w show, na pewno będzie to dla niej ogromna strata . Maserak będzie miał nietęgą minę, bo koło nosa przejdzie mu zdobycie kolejnej Kryształowej kuli i pewnie samochodu.  Ale wtedy Kasia Glinka może czuć się już zwyciężczynią.

Zobacz też: Rosati nie chce się rozbierać
źródło: Fakt.pl


Kapif

Mazur

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.