,  

Bryndal i Cielecka czy to przyjaźń czy już kochanie?

starnews.pl

Zalotne spojrzenia, uściski i dużo śmiechu.

Rafał Bryndal i Magdalena Cielecka w minioną sobotę widziani byli w jednej z knajp na dyskotece. Para bawiła się świetnie w swoim towarzystwie i nie przeszkadzał im tłum ich otaczających ludzi.

(…)Magda i Rafał postanowili spędzić razem w jednej z warszawskich knajpek. Mimo że aktorkę i dziennikarza otaczały tłumy, oni byli skupieni tylko na sobie, a panująca dookoła wrzawa zupełnie im nie przeszkadzała. Rozmowa tak pochłonęła tę dwójkę, że inni uczestnicy zabawy zupełnie przestali dla nich istnieć – donosi Fakt.

Po kilku godzinach dystans między nimi był znacznie mniejszy.

Pan Rafał snując ciekawe opowieści wymownie gładził smukłe ramie swojej towarzyszki, a jego twarz niebezpiecznie zbliżyła się do oblicza aktorki – ciągnie swoje opowieści o parze aktorów tabloid.- Magda była wniebowzięta. Jej usta, szeptały coś wprost w ucho Bryndala a jej ręka obejmowała dziennikarza w pasie. Upalny wieczór zbliżał się do końca, a oni wciąż nie mieli dość dyskusji.

Czas uciekał w pewnej chwili Bryndal przypomniał sobie o żonie Dorocie, czekającej w domu, jeszcze coś szepnął Magdzie do ucha, ucałował, uściskał  i zniknął.

I chyba całe szczęście, uniknęliśmy kolejnego show-biznesowego rozwodu?

Zobacz też:Doda błysnęła w Chicago

źródło: Fakt.pl

starnews.pl

starnews.pl

starnews.pl

starnews.pl

starnews.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.