Bruce Willis chce kupić apartament w Polsce?

Bardzo spodobała się aktorowi Polska

Bruce Willis już zaufał raz naszemu krajowi, zainwestował w naszą polską wódkę Sobieski. Rok temu aktor był gościem firmy , nakręcił też spot w  ramach promocji trunku i podobno tak bardzo spodobał mu się nasz kraj a szczególnie Wrocław, że postanowił kupić apartament na ostatnim piętrze Sky Tower. Budynek będzie miał 212 metrów i będzie najwyższym budynkiem w kraju. Gdyby Bruce faktycznie kupił nieruchomość ,miałby Polskę jak na dłoni.

Z zasady nie komentujemy tego typu informacji – ucina Wojciech Sury, rzecznik prasowy Sky Tower w rozmowie z Gazetą Wrocławską.W przypadku każdego z klientów obowiązuje nas tajemnica handlowa.

Skoro zainwestował w naszym kraju w firmę produkującą wódkę, to miałoby sens, aby też zainwestował w nieruchomości. Nie ma w tym nic dziwnego – komentuje Jacek Wróblewski, szef firmy JOT – BE, która zajmuje się pośrednictwem w handlu nieruchomościami.

Podobno w tym samym budynku miała kupić mieszkanie Britney Spears i sprawa ucichła. Czyżby firma w taki sposób reklamowałą swoje inwestycje?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.