Brodzik wraca do pracy za wielkie pieniądze

ImageW Polsce panuje jedna zasada, jeśli idziesz na macierzyński, tracisz dużo. Ale jednak nie dla każdej kobiety.


Okazuje się, że Joasi urlop macierzyński bardzo się opłacił. Z każdym dniem wartość aktorki , w dosłownym słowa znaczeniu, rośnie. 

Joanna brodzik zasłynęła z takich ról jak Kasia w serialu Kasia i Tomek czy Magdy z Magdy M. Po tych rolach jest jedną z najbardziej pożądanych aktorek w Polsce.

Bliźniaki Joasi, Janek i Franek, mają już osiem miesięcy. A ich mama zaczęła panować powrót do pracy. TVN obecnie prowadzi z Joasią rozmowy o zatrudnieniu jej. Telewizja prywatna pracuje właśnie nad nowym serialem, który po zakończeniu czwartej serii miałby zastąpić Teraz albo nigdy. Główną rolę ma zagrać właśnie Brodzik.

Pani Joanna jest w ciągłym kontakcie z dyrektorem programowym naszej stacji – zdradza nam pracownik TVN.

Za tę rolę Brodzik może otrzymać nawet 400 tysięcy złotych! Inną szansa dla brodzik to nowy serial Majka, który również będzie kręcony przez TVN.

Poza tym na powrót Joasi ostrzą sobie też zęby wielkie koncerny. Brodzik, która z powodzeniem promowała jedną z marek samochodowych i nowy miesięcznik dla kobiet, jest dla nich niezwykle ważną twarzą. Ale i tu jej wartość wzrosła. Jeszcze rok temu za reklamę Joasi proponowano 360 tys. zł. W tym roku stawka ta poszybowała w górę, i to aż o 200 tys.. – czytamy w Fakcie.

Ma kobieta szczęście .

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.