Brodzik otwiera restaurację!

 Jakiś czas temu pomysł gotowania przez aktorkę został skrytykowany przez Magdę Gessler.


Jednak Joanna Brodzik nic sobie nie robi z krytyki jednej z największych restauratorek Polski. Aktorka chce otworzyć własną restaurację.

Marzę o tym, żeby otworzyć swoją knajpkę – wyznała w Super Expressie. Ten pomysł ma coraz bardziej skrystalizowaną strukturę biznesową. Lubię realizować swoje marzenia. Spełniłam jedno ze swoich marzeń, wymyśliłam swój program kulinarny i zrobiłam go. Przekonałam się na własnej skórze, jak łatwo jest być boginią domową i jak ciężko to zaprezentować w tv. Bardzo się jednak cieszę, że się z tym zmierzyłam. Zdobyłam nowe doświadczenie, a widzowie mogli na własne oczy zobaczyć, że potrafię upiec chleb.

Będzie konkurencją dla Gessler, która o Brodzik jako  kucharce powiedziała w Wideoportalu?

Nie komentuję tego. Po prostu ja jestem kucharką, ona jest aktorką. Ja to robię naprawdę. W kuchni się nie udaje. Bardzo ją lubię, uważam, że jest fantastyczną kobietą. Ja uważam, że miłości nie można udawać, nie można udawać dobrego smaku. (…) Ludzie zaczynają myśleć zupełnie inaczej. Nie o to chodzi, żeby gość miał wrażenie, że to jest jadalne tylko, żeby to było jadalne, żeby to było czyste i żeby to było pasją jednak, a nie sposobem na to, żeby wyciągnąć pieniądze
.


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.