, ,  

Brat Cichopek to paparazzi !

ImageAle numer ! Brat Kasi Cichopek to paparazzi i nieźle na tym wychodzi ! Jak myślicie, na czyich zdjęciach tak zarabia ?


Jak się okazało, braciszek Kasi, Jacek Cichopek, to paparazzi i ustawia się z Kasią na zdjęcia, które później sprzedaje i sporo na tym zarabia .

Twardy z niego negocjator – zdradza Twojemu Imperium jego kolega po fachu. Nie spuszcza z ceny. Ale choć życzy sobie od 3 do 5 tysięcy za materiał, to na popyt nie narzeka. To on jest autorem różnych ustawek w udziałem Kasi i jej męża Marcina, które potem jako zdjęcia niby zrobione bez wiedzy zainteresowanych, ukazują się w poczytnych tygodnikach, To on cyknął Cichopków na igraszkach w śniegu w Zakopanem. Sprzedał fotki kilku redakcjom.

Teraz wiemy, skąd narzekania Kasi na to, że czuje się osaczona przez reporterów. W jednym z wywiadów, mówiła, że będzie się bała z dzieckiem wyjść na spacer, bo paparazzi polują wręcz na nią.

Jak dotąd braciszkowi Cichopek udało się być anonimowym. Ale do czasu, wpadł przez własną głupotę.

Kontaktował się z nami e-mailowo z zakonspirowanego adresu – mówi pracownik jednego z pism. Nieopatrznie zdradził go jeden jedyny mail, który wysłał z prywatnego konta.

Od razu poszły zapytania o tę sytuację do agentki Kasi, ale ta nie odpowiedziała na nie. Więc chyba wszystko jasne.  W środowisku fotoreporterów zawrzało: Powinni się ze wstydu spalić – to najczęstsza opinia.

Teraz chyba wszystko jasne. Przez lata Kaśka podpuszczała na siebie media. Sama się fotografowała ( bo jak inaczej nazwać zdjęcia rodzinne) i puszczała je do mediów a przy okazji rodzinka nieźle się obłowiła.  Paparazzi są wściekli bo niestety to nieuczciwa konkurencja.

Wstyd Kasiu wielki wstyd, tego się nie spodziewaliśmy po Pyzie. Delikatna, czuła, nikomu krzywdy nie robi, na nikogo złego słowa nie powie. Sama chodząca dobroć, teraz  wiemy dlaczego.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.