, ,  

Bracia Golec i Piotr Kupicha zagrożeni odpadnięciem z „Bitwy na Głosy”

Kolejne notowania, kto tym razem na prawdę wyleci?

W ostatnią sobotę widzowie zadecydowali o tym, że z programem „Bitwa na Głosy” pożegna się Natasza Urbańska i jej zespół. Tym razem eksperci polskiej firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport (STS) przewidują, że w najbliższym odcinku widowiska z programu odpadną albo liderzy Golec uOrkiestry albo Piotr Kupicha.

Telewizyjne widowisko „Bitwa na Głosy”, gromadzące przed ekranami telewizorów miliony Polaków, staje się coraz bardziej emocjonujące. Z programem pożegnały się do tej pory już trzy zespoły, a w najbliższą sobotę czwarty podzieli ich los. Eksperci firmy bukmacherskiej STS przewidują, że nadchodzącego odcinka najbardziej powinny się obawiać zespoły prowadzone przez Piotra Kupichę oraz braci Pawła i Łukasza Golec. Jak zwykle o tym, kto opuści program zadecydują telewidzowie.

Zespołów jest coraz mniej a stawka staje się coraz bardziej wyrównana. Powoduje to, że program robi się coraz bardziej emocjonujący, a o decyzji widzów decydują detale – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport. Na podstawie wyników z poprzednich odcinków przewidujemy, że najbardziej zagrożone są teraz zespoły prowadzone przez lidera grupy Feel i braci Golec – kończy Juroszek.

Ten, kto postawi 100 zł na to, że w najbliższą sobotę odpadnie albo drużyna Piotra Kupichy albo prowadzona przez liderów Golec uOrkiestry, może liczyć na wygraną w wysokości 219,82 zł. Zespół Haliny Mlynkovej, według bukmacherów, znów ma największą szansę na przejście do następnego etapu widowiska – każde 100 zł postawione na ich odpadnięcie może dać zysk 879,30 zł.

Podzielacie zdanie bukmacherów?

TVP

TVP

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Bracia Golec i Piotr Kupicha zagrożeni odpadnięciem z „Bitwy na Głosy”

You must be logged in to post a comment.