Boys w Big Brother Show!

Gościem najbliższego programu Big Brother Show będzie zespół Boys, niewątpliwie jeden z najpopularniejszych polskich zespołów muzyki rozrywkowej.


W sobotę, 8 grudnia w programie Big Brother Show emitowanym na antenie Czwórki wystąpi zespół Boys, jedna z najbardziej znanych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Zespół Boys oficjalnie zapoczątkował swoją działalność na polskim rynku muzycznym już w roku 1991. Przebój „Wolność” utorował im drogę na szczyt. Następne lata przyniosły ogromną popularność nie tylko w kraju, lecz także wśród polonii zagranicznej. Grupa może się poszczycić wieloma osiągnięciami i nagrodami. Są laureatami 5 platynowych i 2 złotych płyt, a także 17 innych nagród.

Liderem zespołu, kompozytorem utworów i autorem tekstów jest Marcin Miller. Wokalista jest często i chętnie zapraszany do programów rozrywkowych w różnych stacjach telewizyjnych. Trudno się temu dziwić skoro niemal każdy, nowo-stworzony przez niego utwór z miejsca staje się hitem. Takie przeboje jak „Jesteś szalona”, „Kochana uwierz mi”, „Wolność”, które nuciła cała Polska, długo nie schodziły z pierwszych miejsc list przebojów.

Tradycją sobotnich programów „Big Brother Show” jest występ gwiazd polskiej sceny muzycznej.
Do tej pory w programie wystąpiły m.in. zespół IRA, Papa Dance, Grupa Operacyjna, Kasia Cerekwicka, zespół Bracia, Szymon Wydra.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Boys w Big Brother Show!

You must be logged in to post a comment.