Boruc zdradzał ciężarną żonę

ImageJuż wspominaliśmy o tym, że Boruc chadzał na boki w małżeństwie swoim.


Ale on zdradzał żonę, kiedy ta była w ciąży. Spotykał się z Sandrą, dla której w końcu zostawił rodzinę. Na żywo donosi, iż bramkarz wyprowadził się z willi w Glasgow, gdzie mieszkał ze swoją rodzina i zamieszkał z kochanką.
Odkąd zostawił żonę i syna, zupełnie się pogubił. Stał się nerwowy, zaczął topić smutki w alkoholu. Popełnia błędy także na murawie – mówi znajomy bramkarza w rozmowie z magazynem.
Gdy jego żona była w ciąży, Artur już spotykał się z Sandrą, znacznie młodszą od niego dziewczyną z dzieckiem – dodaje znajoma Artura.

Ojciec Boruca, pan Władysław, również jest zaniepokojony: Syn jest dorosłym człowiekiem i sam dokonuje życiowych wyborów – twierdzi.
Ale jakiś diabeł tkwi w tym, co się ostatnio wokół niego dzieje. Martwi mnie jego słabsza forma, nie tylko sportowa. Odwiedzę go w Glasgow, wtedy zobaczę, co z nim jest.

ona bramkarza, gdy dowiedziała się o jego romansie, wyprowadziła się z dzieckiem do rodziców. Gdy się ją pyta o jej sytuację z mężem wpada w płacz.

 

Ostrzegałem, że to się dla niego źle skończy. Bez skutku. Pogmatwane życie osobiste może mu zniszczyć karierę. Oby w porę się otrząsnął – mówi przyjaciel Boruca.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.