,  

Boruc nie ma jeszcze rozwodu !

ImageJakiś czas temu pisaliśmy, że Artur Boruc ma już rozwód. A tu niespodzianka.


Sprawa rozwodowa faktycznie odbyła się w lutym, ale rozwód nie został orzeczony. ona Boruca, Kasia nie zgodziła się na rozwód, mimo, że dostała wszystkiego czego by tylko chciała od swojego męża.

Koledzy Boruca twierdzą, że jego kondycja i zła kondycja to efekt nie przespanych nocy. Sen z powiek spędza mu brak rozwodu.

Wszystko przez to, że Artur wciąż nie ma jeszcze rozwodu. Ta sprawa cały czas zaprząta mu głowę. A rozwodu nie ma, bo nie chce go mu dać jego żona Katarzyna. Artur podpisał, co chciała i oddał jej wszystko, co miał w Polsce, czyli pięć mieszkań oraz ponad milion złotych na koncie. Sobie zostawił tylko mieszkanie w Szkocji… To jednak nie wystarczyło. Ich związek był piękny tylko na zewnątrz. Tymczasem prawda jest taka, że rozstawali się trzy razy, później wracali do siebie, ale za każdym razem tylko się pogarszało. I wbrew powszechnej opinii, nowa dziewczyna Artura, Sara, nie jest winna rozpadu tego małżeństwa. On się zakochał i nareszcie mógł cieszyć się życiem. Ile osób żyje w związku dwadzieścia lat, męcząc się tylko dla dobrego wizerunku wobec rodziny i ludzi z otoczenia? A przecież ludzie często się rozstają… – twierdzi informator Faktu.

Koledzy bardzo bronią Artura, zaś Kasia jest całym złem.

On stara się jak może być dobrym ojcem dla Alexa, ale niestety Kasia nie pozwala mu na to. Każda jego wizyta jest nadzorowana, czyli odbywa się w obecności kogoś z jej rodziny. Poza tym Kaśka nie odbiera telefonów i unika rodziny Artura. On zdaje sobie sprawę, że nie jest jej łatwo, ale dla dobra ich syna powinna zachowywać się inaczej – uważa przyjaciel bramkarza Celticu.

No cóż, zostać na lodzie z małym dzieckiem, to nic miłego. Mało która kobieta odpuściła by tak od razu.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.