,  

Boruc myśli poważnie o swojej nowej miłości !

ImageOkazuje się, że Artur i Sara znają się dłużej niż nam się wydaje.


Kiedy żona Boruca rodziła, on już kręcił z Sarą. Mannei bowiem była obecna na Euro 2008 i kibicowała swojemu kochankowi z trybun stadionu w Klagenfurcie!
Pisaliśmy już wcześniej , że Sara jest byłą żoną poznańskiego gangstera, który odsiadywał wyrok za udział w zorganizowanej grupie przestępczej.
A teraz Fakt donosi :  Rozkochani w sobie Artur i Sara – niedoszła gwiazda estrady, półfinalistka „Idola" – wykorzystywali każdą wolną chwilę, by spędzić ze sobą choć kilka godzin. Nowa wybranka Boruca na żywo podziwiała jego występy podczas Euro 2008. Wsparcie atrakcyjnej blondynki dodawało naszemu bramkarzowi skrzydeł, bo w meczach z Niemcami, Austrią i Chorwacją tworzył zaporę niemal nie do przejścia. Gdyby nie on, biało-czerwoni doznaliby w tych spotkaniach upokarzających klęsk.
 I od kiedy zamieszkali razem w Glasgow, bramkarz spełnia każdą zachciankę Sary. O wykupieniu loży na stadionie Celticu, już pisaliśmy. Boruc wydał za tę przyjemność 5 tys. funtów, po to tylko by jego ukochana mogła spokojnie  mu kibicować w trakcie meczów.

Myślę, że byłem w pewnych sprawach zbyt beztroski – przyznał niedawno piłkarz.
Znajomi bramkarza z Polski mówią, że to nie jest przelotna znajomość a on sam zamierza poważnie traktować ten związek . Zaś w apartamencie Artura na West Endzie zamierzają uwić sobie przytulne gniazdko i uporządkować wspólne życie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.