Boruc kupił kochance dom za …?

ImageArtur Boruc kupił dla siebie i swojej nowej miłości dom za jedyne ….


Za jedyne 1,3 mln funtów, to jakoś na nasze 7 milionów zł. Jakoś bo nie mało, ale co się nie robi by zamieszkać w wygodnym i luksusowym domu z najmilszą.

Do tej pory Artur, Sylwia i jej córka mieszkali w apartamencie wartym 450 tys funtów, w jednej z najmodniejszych dzielnic Glasgow.  Zmiana miejsca zamieszkania przez bramkarza był spowodowana natrętnymi fotoreporterami. Teraz Bramkarz ze swoją ukochaną wyniosą się poza miasto a dokładnie do Bearsden . Dom wybudowany w 1878 roku , więc dość stary , otoczony pięknym ogrodem no i bez paparazzi ?  Po takich informacjach , zapewne i tam dotrą.

W zabytkowym 3-piętrowym domu znajdują się m.in.: 4 piękne sypialnie, 2 łazienki, ogromny salon z kominkiem, wielka wspaniale urządzona kuchnia.

Pan Boruc od jakiegoś czasu interesował się tą rezydencją. W takich posiadłościach mieszkają największe osobistości nie tylko w Szkocji, ale także w Wielkiej Brytanii. Na pewno będzie mu tam bardzo wygodnie. Poczuje się w nowym domu jak prawdziwy król – opowiada agent nieruchomości , jakże tajemniczy i zdradzający nowe miejsce zamieszkania bramkarza.info/foto/SE

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.