Bogusław Linda w szpitalu!

  Bogusław Linda trafił do szpitala z ciężkim zapalaniem oskrzeli.


Bogusław Linda kręcił ostatnio zdjęcia do filmu Tajemnica Westerplatte na Litwie. To właśnie tam aktor poczuł się źle. Początkowo wyglądało to na zwykłe przeziębienie. Mimo stanu podgorączkowego aktor nadal nagrywał kolejne sceny do filmu. Jednak zamiast na chwilę oddać się łóżkowemu lenistwu aktor przesadził z pracą i jego stan był na tyle zły, że trzeba było go hospitalizować.

Polski twardziel nie wygrał tym razem z chorobą, powikłania zwaliły go z nóg. Chyba Pan Linda zapomniał, że to już nie ten wiek. Po krótkiej hospitalizacji aktor wrócił do hotelu, jednak cały czas jest pod opieką lekarzy. Zdjęcia do filmu na tę chwilę wstrzymano.

Film od samego początku ma pecha.

Najpierw cofnięto decyzję o państwowym dofinansowaniu „Tajemnicy Westerplatte”, gdy historycy rozpętali burzę wokół obrazoburczego scenariusza. Kontrowersje budziła między innymi scena oddawania przez żołnierzy moczu na portret marszałka Rydza-migłego. Ostatecznie państwowe dotacje przywrócono i zdjęcia zaczęły się, choć z rocznym opóźnieniem. Teraz, z powodu choroby Lindy, przyszłość produkcji znów stanęła pod znakiem zapytania – czytamy w Fakcie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.