,  

Bogaci bezrobotni wrócili z drogich wakacji!

ImageNie każdego bezrobotnego stać na tak drogie wakacje, na których była najbogatsza para bezrobotnych w Polsce czyli Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda.


Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel byli na Malediwach, okolice Jamajki. Wakacje kosztowały ich 18 tysięcy zł. Na co dzień bezrobotny Kammel wozi się za 400 tys. porsche carrera lub zamienia go na warte 255 tysięcy ferrari F355.

Gdy tylko wrócili z gorących wakacji, opaleni na prywatnej plaży ruszyli na podbój salonów w okolicach Trzech Krzyży w Warszawie. To tam właśnie lansują się tacy jak Kammel i Niezgoda.

Kasia do zadawania szyku była odpowiednio przygotowana – miała na sobie fantastycznie skrojone futro z szynszyli. Wyglądała w nim naprawdę rewelacyjnie. No, ale od wierzchniego okrycia, które kosztuje 25 000 zł, należy wymagać i ciepła, i znakomitej prezencji – donosi Fakt.

Tabloid twierdzi, że to jedna  najbardziej uśmiechniętych par w Polsce. I trzeba im przyznać rację, jeszcze nie zauważyliśmy by czymkolwiek byli zmartwieni, czy wściekli bo i czym. Mimo, że na wiosnę 2009 ona straciła ciepłą , dobrze płatną posadkę w Banku PKO SA on zaraz za nią wyleciał z TVP to dziś mają się świetnie. Maja kasę i to nie małą, mają dużo wolnego czasu. yją jak u Pana Boga za piecem. Co im więcej trzeba do szczęścia? A nic ale do nieszczęścia niedaleko.

Może im mina zrzednie jak się prokuratura dobierze w końcu do nich. Mamy nadzieję, że do sprawy w sądzie w końcu dojdzie i udowodni sie im przekręty jakich się dopuścili.

Niezgoda z futrze z zamordowanych zwierząt
Foto 2
Foto 3

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.