, , ,  

Blazee choreografem Dody?

To nie jest choreograf Beyonce

Beyonce od lat współpracuje z Jaquelem Knight’em. To właśnie on zajmuje się choreografią artystki. Kiedy Doda zatrudniła nowego menadżera Jakuba Majocha, ten stawał na głowie, by zatrudnić amerykańskiego choreografa.

Nowy menadżer artystki, Jakub Majoch, planuje zatrudnić do klipu 60 tancerzy z zespołu Britney Spears oraz choreografa samej Beyonce Knowles. Budżet zaś ma być rekordowy- donosiło niedawno Show. Doda do Stanów pojechała, jednak zamiast Knighta na zdjęciach , które wrzuciła celebrytka na portal społecznościowy widać Dodę i Blazee. Kim jest facet?

„Błażej BLAZEE Szychowski

Szkolił się w Broadway Dance Center w Nowym Jorku u takich instruktorów jak: Jeramine Browne – JFH, Rapsody – Street Jazz, oraz Chio – Jazz Funk. Brał udział w szkoleniach w zakresie choreografii i technik tanecznych w Pinneapple Dance Studio w Londynie oraz w Harmonic Studio w Paryżu. Ostatnie lata poświęca jednak na szkolenia w światowym centrum tańca Millenium Dance Complex i Debbie Reynolds Studio w Los Angeles.

Od dwóch lat prowadzi własną agencję tańca i Grupę FRESH N FUNKY, szkoląc swoich podopiecznych w najlepszych szkołach na świecie. Jest choreografem i producentem przedstawień oraz show tanecznych dla takich marek jak: NIKE, REEBOK, LEVI`S, BMW, MINI MORRIS, HP, FINLANDIA, KANGOL, ATLANTIC, WÓLCZANKA FASHION SHOW, TOP TRENDY 2007 – AFROMENTAL, GALA TVP 1 „300 RAZY M JAK MILOŚĆ” i wiele innych ….”- czytamy na jednej ze stron internetowych.

Jaquel Knight miał ułożyć choreografię do teledysku utworu Fuck it. Czyżby nie było stać Dodę na zatrudnienie takiej gwiazdy?

choreograf Beyonce

Facebook

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.