Błąd jury X-Faktor! (video)

TVN

Zdyskwalifikowali zespół, który miał być hitem sezonu

W ostatnim odcinku „X factor” w domach jurorskich, w grupie Mai Sablewskiej został odrzucony zespół „By Mistake”, który stworzyli sami jurorzy! Zespół składał się, z Mariny Milov, Kasi Brzostek i Caroline Theophiles.

Na castingach jurorzy twierdzili, ze osobno dziewczyny nie mają , szans, ale razem brzmią tak fantastycznie, że na pewno zajdą dalej.  Niestety, Maja odrzuciła zespół, Sebastian Karpiel-Bułecka stwierdził nawet, że „każda z innej parafii” i razem nie brzmią zbyt dobrze, Maja stwierdziła, że „Wy się chyba nie lubicie!” oraz „Żałuję, że daliśmy wam tą szanse, było więcej ciekawszych zespołów i solistów

Czyli porażka jurorów ? Oczywiście.

Przecież sami z nich zrobili zespół… W tv nie pokazali wszystkiego, nie pokazali, że Maja od razu odrzucała na castingach dwie z dziewcząt (Kasie i Marine) nie pokazali, że Mai nie spodobało się to, że Marina Milov ma na imię Marina…- co wiąże się z byłą podopieczną Mai- Mariną Luczenko.

Twierdze, wręcz, że odrzucili je ponieważ jedna z nich Marina Milov brała udział w programie muzycznym konkurencyjnej stacji POLSAT . wynika, z tego, że jednak jurorzy x factor maja małe pojęcie o muzyce.

Dawid

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.