Bitwa o sławę- nowy reality show!

 Rusza pierwsze internetowe reality show w Polsce. Nazywa się BITWA O SAW, a uczestników programu będzie można podglądać przez całą dobę! Gwiazdą pierwszej edycji ma być Adrian Nadolski, finalista IV edycji programu Big Brother.


Czas na zupełnie nowatorski projekt. Ogólnopolskie reality show prosto z Gorzowa Wielkopolskiego! Ośmiu śmiałków zamkniętych w luksusowym apartamencie. Pierwszy raz w historii nadajemy reality show tylko w internecie! Również po raz pierwszy, kamery będą śledzić uczestników przez całą dobę. W każdym z odcinków wyjątkowe zadania specjalne. Bezwzględne zasady i nieodwołalne decyzje, a zwycięzca może być tylko jeden. BITWA O SAW najnowsze reality show startuje już 24 lipca 2009.

Casting do nowego reality show ,,BITWA O SAW" odbył się w ubiegły piątku! Do gorzowskiego klubu Metronom – gdzie zorganizowano przesłuchanie – przybyło prawie 200. śmiałków żądnych sławy. Organizatorzy wyłonili już finałową ósemkę i
> przewidzieli nie lada niespodziankę – udział w gorzowskim show finalisty programu Big Brother!

Adrian Nadolski, znany z udziału w czwartej edycji programu Big Brother jest bliski udziału w gorzowskim reality show – zapowiada Michał Masłowski, producent programu.

Adrian zjawił się na piątkowym castingu w Gorzowie. Pozytywnie przeszedł konfrontację z jury i producentom pozostało tylko dogadać się w kwestii finansowej.

Gala otwarcia Bitwy o Sławę już 24.lipca 2009 w Metronom-Club w Gorzowie Wlkp. Można też oglądać na żywo w internecie www.bitwaoslawe.pl od godz. 21.00. Prowadzącą start BITWY O SAW będzie Gosia Kosik, która prowadzi program o gwiazdach "Happy Hour" w TV4. Gwiazdą otwarcia nowego reality show będzie zespół Groovebusterz znany z takich hitów jak: : Talk to me, Superlover, Destiny.

Dziękujemy za informacje. Link do strony show www.BITWAOSLAWE.pl


foto/ www.bitwaoslawe.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.