Bitwa Karoliny Sumowskiej z Pauliną Szojer

Fotoszok.pl
Już wieczorem na widzów Dwójki czeka kolejna dawka emocji związanych z „Bitwami” w programie „The Voice of Poland”. Po „Przesłuchaniach w ciemno” nadszedł czas na wyłonienie ostatecznych uczestników.

Niestety część z nich będzie musiała pożegnać się z programem już dziś. Tym razem na ringu zmierzą się podopieczne Marii Sadowskiej – Karolina Sumowska i Paulina Szojer. Dziewczyny wykonają utwór „Hey Ya!” zespołu OutKast.

 

Karolina Sumowska jest absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Ponadto dziewczyna jest laureatką wielu festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych. Swoje pierwsze kroki stawiała na deskach Teatru Narodowego w musicalach dziecięcych. Przez dziesięć lat śpiewała w zespole wokalnym „Balbiny” w programie TVP1 „Od przedszkola do Opola” towarzysząc małym wykonawcom w chórkach. Była wokalistką w zespole Marcina Urbana w programie TVP2 „Tak to leciało”. Od 2000 roku pracuje w krakowskim studio „Nieustraszeni Łowcy Dźwięków”, gdzie użycza głosu do spotów reklamowych i jingli radiowych. Obecnie Karolina pracuje nad swoim debiutanckim materiałem pod pseudonimem Karo Su.

Paulina Szojer ukończyła studia taneczne w Kielcach. Poza aktualną, stałą pracą, prowadzi swój zespół taneczny „Funky Floor” i wspólnie z jedną z tancerek tworzy osobny teatr tańca –„Teatr analityczny”. Dziewczyna brała udział w wielu wokalnych festiwalach ogólnopolskich i warsztatach pod okiem znanych wokalistów i muzyków. Pobierała również prywatne lekcje wokalu na Wydziale Muzyki i Jazzu w Katowicach. Do jednego z największych sukcesów Pauliny należy m.in. II miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Aktorskiej OFPA. Ponadto wokalistka przez wiele lat brała udział w różnego rodzaju projektach muzycznych – jazzowych jako wokalistka i hip-hopowych w chórkach. Jak mówi o sobie „nie ma słuchu absolutnego i nie jest wykwalifikowanym muzykiem, ale kocha muzykę i jej serce właśnie nią bije.”

 

Jak zakończy się pojedynek Karoliny Sumowskiej z Pauliną Szojer? Tego widzowie Dwójki dowiedzą się już dziś, o godzinie 20.05.

 

Najnowszy odcinek „Bitew ” już w dziś, 12 kwietnia, na TVP2 o godzinie 20.05.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.