,  

Bieg Filmowy w Wałczu z marką adidas

Atmosfera jak na planie filmowym, emocje jak na olimpiadzie! W niedzielę 17 lipca, w samo południe wystartuje w Wałczu pierwszy Bieg Filmowy – impreza łącząca pasje: film i sport. Uczestnicy pobiegną na dwóch dystansach 9999,99 m i 1111,11 m, których trasa będzie przebiegać przez filmowe krajobrazy. Udział w biegu zapowiedziało wiele gwiazd srebrnego ekranu i sportu!

Wśród uczestników biegu znajdzie się plejada gwiazd polskiego kina. Wystartują m.in.: Małgorzata Ostrowska-Królikowska wraz z mężem Pawłem Królikowskim, Paweł Małaszyński, Marcin Dorociński, Agnieszka Sitek, Joanna Trzepiecińska oraz mistrzowie sportu – Artur Partyka, Sebastian Chmara i Andrzej Supron. Wydarzenie będzie komentował Marcin Rosłoń – dziennikarz sportowy Canal +.

Emocje gwarantowane!

Uczestnicy 1. Biegu Filmowego mają do wyboru dwa nietypowe dystanse – 9999,99 m i 1111,11 m. Start i meta usytuowane będą na Placu Wolności w Wałczu. Trasa biegu prowadzi przez filmowy plener wśród urokliwych lasów i jezior. Na trasie biegacze zobaczą m.in. Ośrodek Przygotowań Olimpijskich „Bukowina”, gdzie trenowało ponad dwudziestu polskich olimpijczyków, oraz jedną z wyjątkowych atrakcji – wiszący most. Wszyscy, którzy ukończą bieg poczują się jak prawdziwe gwizdy filmowe – na mecie będzie na nich czekał czerwony dywan.

Specjalne nagrody dla najlepszych biegaczy przygotowała marka adidas, która jest sponsorem 1. Wałeckiego Biegu Filmowego. Przy mecie biegu zaparkuje adidas Running Spot – mobliny sklep, w którym wszyscy pasjonaci sportu będą mogli wykonać bezpłatne, profesjonalne badanie biomechaniki stopy – adidas Footscan®. Na podstawie wyników badania eksperci marki adidas doradzą jak dobrać najlepsze dla indywidualnych cech stopy obuwie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.