Będzie romans między nimi? (video)

 Ona sama, przed show TzG rozstała się z chłopakiem, on sam, z nikim się nie związał. Nic nie stoi na przeszkodzie by strzeliła w nich strzała Amora.


Taniec zbliża do siebie ludzi. W jednym z wywiadów powiedział dokładnie jak to wygląda Marcin Hakiel, kiedy jego partnerką w TzG została Kasia Cichopek , dziś żona tancerza i matka jego syna.

Podobno między Rafałem i Julka już iskrzy. Show donosi, że Maserak jest oczarowany aktorką.

Na samym początku nie byłam przekonana, czy chcę z nim tańczyć. Jesteśmy bardzo różni pod względem charakterów – wyznaje młodziutka aktorka w rozmowie z gazetą.

Po kilku dniach ćwiczeń Julka bardzo polubiła Maseraka a ten podrywa ja za każdym razem kiedy nadarzy się okazja.

Popatrzcie jak tańczyli w rumbie w niedzielę, omińcie tylko zemstę stylistów!

{htmlfix}<object width="480" height="396" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.plejada.pl/_d/flash/161631,player_loader.swf"> <param name="movie" value="http://www.plejada.pl/_d/flash/161631,player_loader.swf" /><param name="flashvars" value="src_url=http://tanieczgwiazdami.plejada.pl/44,12766,1,rumba_julii_kaminskiej,1,wideo_detal.html" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowFullScreen" value="true" /><param name="allowScriptAccess" value="always" /></object>{/htmlfix}

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.