,  

Będzie nowy klip Dody

 Doda zabrała się za nowy wideoklip. Jeszcze w tym tygodniu zostanie całkowicie zrealizowany najnowszy teledysk do piosenki Rany. AKTUALIZACJA.


Informację tę umieściła sama Doda na swojej stronie.

Piosenka Rany to piękna ballada napisana przez Sebastiana Piekarka i moją skromną osobę. Teledysk to dla nas jak zwykle duże wyzwanie, musi być lepszy niż wszystkie poprzednie, a to niełatwe. Jednak pierwsze kroki już za nami. Udało nam się namówić jednego z najlepszych reżyserów w Polsce Bo Martina, ja jestem współreżyserem. W najbliższych dniach dopinamy na ostatni guzik produkcję – pisze piosenkarka.

Twórca muzycznych klipów Bo Martin napisał o swoim spotkaniu z Dodą tak: – Ciężko być Królową! Doda kontrolowała produkcję z kanapy… Dziś pełno decyzji, scenografia, casting, stylizacja, i walka z katarem… Doda jest twardzielem, żadnych lekarstw, tylko witaminki! Będzie w formie do zdjęć w czwartek.

– czytamy w SE.

Właśnie dostaliśmy informację, że dziś już zaczyna się nagranie nowego klipu Dody w Warszawie.
Jeśli chodzi o samego Bo Martina, to tylko w naszym kraju ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak Ania Dąbrowska, Myslovitz, Liroy, Smolik, cianka, Tomek Makowiecki czy Wilki.

Zaskoczy nas Doda tym razem?

Doda z Bo Martinem
foto/finest.se

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.