,  

Bezrobotna Edyta Górniak może zarobić 360 tys.zł

 Nie taka bezrobotna jakby się wydawało. Z powrotem Idola, Edyta ma szansę uzupełnić swoje konto bankowe.


Polsat kończąc emisję Jak Oni śpiewają che by na ekrany wrócił Idol, show wyszukujący nowe muzyczne talenty, kiedyś bardzo popularny. Między innymi Monika Brodka dzięki niemu znalazła się w show-biznesie.

W jury miała by zasiąść Edyta Górniak jednak już za mniejszą stawkę. W JO Edzia dostawała 40 tysięcy za odcinek, teraz może liczyć jedynie na 30. Gdy firma Rinke Rooyensa, zerwała współpracę z piosenkarką, Edyta  nie może już liczyc na tak wysokie honoraria chociaż i tak te które może dostać nie są małe. Górniak ma być lepem na widzów, których dzięki swojej obecności ma przyciągnąć przed ekrany TV.

W jury ma zasiąść również Ela Zapendowska, Jacek Cygan , Polsat rozmawia też z Robertem Leszczyńskim. Stacja chciała by ściągnąć do siebie Kubę Wojewódzkiego, który swoją karierę rozpoczął właśnie u nich później uciekł do TVN-u. Jednak czy będzie chciał zrezygnować z pracy w TVN-ie? Może gdy wygryzie go Mucha?

Sprawa jest delikatna, bo Wojewódzki tak naprawdę stał się popularny dzięki naszemu programowi, a jest teraz w TVN. Nie sądzę jednak, żeby łatwo udało się go namówić do powrotu do Polsatu
– opowiada pracownik stacji.

No i prowadząca Kasia Cichopek, która wygryzła tu Maćka Rocka , tego przemiłego chłopaka, który był chyba niezastąpiony w tamtym okresie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.