, ,  

„Bezmyślna koza, typowa wieśniaczka, z pospolitą urodą,”- Sara May o Paulinie Papierskiej

Oberwało się również Oli Kuligowskiej.

Chociaż Top Model to już historia, Sara May dopiero teraz postanowiła skomentować program i dziewczyny, Paulinę Papierską, która wygrała show i Olę Kuligowską.

Przyznam szczerze, że widziałam tylko jeden odcinek tego programu. Widziałam kilkanaście napalonych na karierę dziewczyn, które w zamian za pojawienie się w telewizji rozbierały się do rosołu i pokazywały się nago w ramach sztuki aktu pozowania. Jedno jest pewne- każda z nich miała w oczach taki pęd do sławy, że byłaby w stanie pokazać nie tylko biust, żeby zostać zauważoną. Nie wiem skąd producenci wytrzasnęli takie pasztety, ale faktycznie dziewczyny w tym programie wcale nie były jakoś specjalnie atrakcyjne i ciekawe.

Ta co wygrała to przecież bezmyślna koza, typowa wieśniaczka, z pospolitą urodą, w stylu „oderwana od pługa”, bez wyrazu i wdzięku. Co z tego, że chuda? Za grosz rozumu, klasy i poziomu. Do Anji Rubik ma się tak jak zgniłe jabłko na śmietniku do kokosa na rajskiej plaży. Mało chudych chodzi po ulicach?

Jedyna, która faktycznie ma szansę na karierę to Ola Kuligowska. Oryginalna twarz, umie pozować, widać że myśli i wie z czym wiąże się praca modelki. Na zdjęciach wychodzi naprawdę interesująco, potrafi się zmieniać i wczuwać w różne role. Rozważna, mądra, opanowana i zdystansowana. Ona tym wygra.

Żaden tępak nie osiągnie sukcesu w branży modowej. Nawet jeśli wygra program, nawet jeśli ma najpiękniejsze nogi na świecie to jeśli nie grzeszy rozumem, zniknie tak szybko jak się pojawił. Zresztą jakie TVN ma dla tych dziewczyn propozycje współpracy? Bo jak na razie to nic wielkiego z dziewczynami się nie zadziało. Kilka sesji i 2 pokazy to trochę za mało, zwłaszcza, że robią to za darmo w ramach umowy zawartej w programie. Ciekawe ile będą robiły za niewolników.

Paulina jak to przeczyta pewnie się popłacze!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: „Bezmyślna koza, typowa wieśniaczka, z pospolitą urodą,”- Sara May o Paulinie Papierskiej

  • Jarosław

    Mnie i tak się podoba, pomimo tych bredni na jej temat. Ona nie musi być profesorem fizyki jądrowej – Paulina ma po prostu być ładna!!! A tą zaletę posiada i miażdży wiele tzw. sław ze świata mody typu A. Rubik…angielski także jej nie potrzebny, przecież ma od tego agenta żeby za nią dbał o sprawy prawno-handlowe.

You must be logged in to post a comment.