Beger chodzi po domach i wciska kremy!

ImageRenata Beger, była posłanka Samoobrony znalazła sobie nowe zajęcie.


Po rozpadzie partii, Renata Beger nie załamała się i szybko znalazła sobie nowe zajęcie.

Jestem aktualnie konsultantką u Dr Nony. Jakby ambasadorką jej produktów – reklamuje się w rozmowie z "SE" sama Beger.

Praca Beger polega na pukaniu do drzwi a gdy te się otworzą, ona wkracza do akcji. Tak więc Renata Usilnie próbuje wcisnąć produkty jakie ma przy sobie, to znaczy kremy, szampony, maseczki z błota i suplementy diet.

To są preparaty na wszystko – opowiada z pasją.

Beger produkty już wypróbowała na sobie i rodzinie, więc jest przekonana o ich super właściwościach.

W marcu miałam ogromne problemy z łokciami. Przyjaciółka poleciła mi pewien preparat. I wierzcie mi, bóle przeszły jak ręką odjął – opowiada była posłanka.  Swojego wnuczka też wyleczyła. Dziecko gorączkowało i znowu jak ręką odjął .

Takie cuda przekonały ją by wejść w ten interes. Przeszła szkolenie gdzie dowiedziała się co to jest odbudowa komórek i jak preparaty działają na nie. Poznała również szefową firmy od której nazwiska są specyfiki, dr Nonę Kuchinę.

Jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem tej kobiety. Zafascynowała mnie swoją osobowością
– mówi "SE" z przejęciem Beger, która nazywa siebie ambasadorką Dr Nony na region pilski.

Pieniądze się na pewno przydadzą posłance, i lepiej by jak najwięcej sprzedała tych specjałów, bo jak donosi Super Express :

Kilka dni temu Beger została bowiem prawomocnie skazana za fałszowanie w 2005 roku podpisów na listach z poparciem kandydatów Samoobrony do Sejmu. Dostała za to dwa lata więzienia w zawieszeniu na pięć lat. I choć była posłanka uważa, że sąd ją skrzywdził, musi zapłacić 30 tys. zł grzywny i wykupić ogłoszenia w prasie, w których poda wyrok do publicznej wiadomości.

Wyobrażacie sobie, że Katarzyna Niezgoda tak lata po domach i próbuje wciskać jakieś gadżety?  A powinna już pomyśleć o pracy, bo jak dobiorą się odpowiednie władze do jej kont bankowych i majątku, to kto wie za co kupi chleb.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.