, , , , , , ,  

Będzie serial o Rusin , Lisie i Kraśko!

 Pierwszy odcinek za nami.Będzie hitem?

TVP w miniony poniedziałek wyemitował I odcinek nowego serialu, bohaterami którego będą dziennikarze i aktorzy polskiej telewizji. W serialu Wiadomości z drugiej ręki zobaczymy takie osoby jak Anna Rusek, Anna Owad, Marcin Wilk, chyba łatwo się domyślić o kogo chodzi. Anna Rusek to Kinga Rusin, Marcin Wilk, Tomasz Lis a Anna Owad to Anna Mucha.

Przyznaję, że zainteresował mnie ten serial. Tym bardziej, że słyszę od wielu osób, że główna bohaterka podobno jest stworzona na podstawie mojej osoby – mówi Kinga Rusin  w rozmowie z Faktem. – Mam nadzieję, że będzie się z czego tam pośmiać – dodaje.

Jest jeszcze Daniel Waśko czyli Piotr Kraśko. Magdalena Łaska , która gra Kingę Rusin prze rozpoczęciem zdjęć do serialu przeczytała książkę Rusin Co z tym życiem. Być może rolą jaką odgrywa dzięki temu, będzie bardziej wiarygodna. Będzie to opowieść nie tylko na tle zawodowym ale także prywatnym, producent serialu liczy, że widzowie nieźle się ubawią.

Mam nadzieję, że polskie gwiazdy będą się potrafiły z siebie śmiać – mówi producent serialu Ryszard Sibilski.

Ktoś oglądał serial?

Charakteryzatorzy słabo się postarali, gdyż aktorzy przypominają bardziej Kazimierza Marcinkiewicza i Tamarę Arciuch niż Lisa i Rusin

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.