,  

Beata Tyszkiewicz miała wypadek!

Michał Pieściuk / newspix.pl

12 edycja Tańca z gwiazdami zgarnia ofiary!

To był dość pechowy odcinek Tańca z gwiazdami. Nie dość, że odpadła Edyta Górniak, która była faworytką programu, to jeszcze Beata Tyszkiewicz uległa dość poważnemu wypadkowi.

Kiedy jurorka wychodziła ze studia, niefortunnie potknęła się i runęła na ziemię. Wszystko to trwało zaledwie kilka sekund, ale spowodowało nie lada zamieszanie – donosi Super Express.

Potknęłam się o skrzynkę z instrumentem i wywaliłam. Potłukłam się trochę. Można powiedzieć, że jestem upadłą kobietą, a takiej wolno dużo więcej – powiedziała tabloidowi jurorka TZG.

Na drugi dzień było już znacznie lepiej i wrócił humor Tyszkiewicz.

Pani Beata niefortunnie upadła. Na szczęście zawsze mamy na miejscu karetkę, więc nie trzeba było długo czekać. Z małą pomocą lekarzy zaprowadziliśmy panią Beatę do karetki, którą pojechała do szpitala na badania. Uskarżała się na ból w barku, żebrach i biodrze – powiedziała nam osoba związana z produkcją programu.

Pani Beata jest już w domu i wypoczywa by znowu zasiąść na krześle jurora w finałowym odcinku Tańca z gwiazdami.

Już dobrze się czuję. Zrobili mi prześwietlenie, rentgeny i inne badania. Mam naderwany nerw kulszowy, a to strasznie boli – zdradza SE. – Jestem kobietą niezniszczalną i żadne pułapki mnie nie złamią. Na finale na pewno mnie zobaczycie!

Gadulek trzyma kciuki za szybko powrót do zdrowia


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.